اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه اکسپرس اینتری فدرال برای دعوت از ۴۶۲ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۱ جولای ۲۰۲۱

کانادا در تاریخ ۲۱ جولای از ۴۶۲ متقاضی اکسپرس اینتری برای ثبت درخواست اقامت دائم دعوت کرد.

تمام متقاضیان دعوت‌شده پیش‌تر در یکی از برنامه‌های مهاجرت استانی، نامزدی دریافت کرده‌اند. به همین دلیل است که حداقل امتیاز لازم برای دریافت دعوتنامه تقریبا بالا و ۷۳۴ بود. نامزدهای سیستم مهاجرت استانی به طور اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز می‌گیرند. بدون این نامزدی، کمترین امتیاز لازم ۱۳۴ بوده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

اداره‌ی مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا همچنین تاریخ قانون tie-break را هم برای این قرعه‌کشی اعلام کرد. متقاضیانی که حداقل امتیاز لازم را داشتند تنها در صورتی دعوت شدند که پروفایل اکسپری اینتری خود را قبل از ۱۱ اپریل ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

در قرعه‌کشی قبلی PNP، کانادا ۶۲۷ متقاضی را دعوت کرد. حداقل امتیاز لازم ۷۶۰ بود. قرعه‌کشی جدید دعوت‌شدگان کمتر و امتیاز کمتری داشته است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا