اخبار مهاجرتپناهندگی

ایرانی‌ها؛ رتبه اول آمار پناهندگان در کانادا در سال ۲۰۱۹

آیا می‌دانید که در میان همه پناهندگان کانادا در سال ۲۰۱۹، ایرانیان رتبه اول را دارند؟ آیا می‌دانید چه تعداد کیس پناهندگان ایرانی در کانادا پذیرفته شده و چه تعداد رد شده است؟

ایرانی‌ها در سال ۲۰۱۹ رتبه اول تعداد پناهندگان را در کشور کانادا داشته‌اند. تا ۹ ماه اول ایرانیان رتبه دوم بودند. درخواست ایرانیان برای پناهندگی در کانادا شتاب چشمگیری یافته، به طوری که تعداد پناهندگان ایرانی در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال پیش از آن دو برابر و نسبت به ۶ سال پیش ۲۵ برابر شده است.

اسلایدهای این مطلب مروری دارد بر آمار درخواست‌های پناهندگی ایرانیان، میزان پذیرفته شدگان و تعداد کسانی که درخواست پناهندگی آنها در کانادا رد شده است.

اگر می‌خواهید تحلیل آماری دقیق‌تری از پناهندگان ایرانی در کانادا داشته باشید، این لینک را کلیک کنید.

 

View this post on Instagram

. ?ایرانی‌ها؛ رتبه اول آمار پناهندگان در کانادا در سال ۲۰۱۹ آیا می‌دانید که در میان همه پناهندگان کانادا در سال ۲۰۱۹، ایرانیان رتبه اول را دارند؟ آیا می‌دانید چه تعداد کیس پناهندگان ایرانی در کانادا پذیرفته شده و چه تعداد رد شده است؟ ایرانی‌ها در سال ۲۰۱۹ رتبه اول تعداد پناهندگان را در کشور کانادا داشته‌اند. ‌ تا ۹ ماه اول ایرانیان رتبه دوم بودند. درخواست ایرانیان برای پناهندگی در کانادا شتاب چشمگیری یافته، به طوری که تعداد پناهندگان ایرانی در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال پیش از آن دو برابر و نسبت به ۶ سال پیش ۲۵ برابر شده است. اسلایدهای این مطلب مروری دارد بر آمار درخواست‌های پناهندگی ایرانیان، میزان پذیرفته شدگان و تعداد کسانی که درخواست پناهندگی آنها در کانادا رد شده است؟ ‌ اگر می‌خواهید تحلیل آماری دقیق‌تری از پناهندگان ایرانی در کانادا داشته باشید، لینک آن را در بایوی صفحه کلیک کنید. ‌ ‌ #کانادا #مهاجرت #مهاجرت_پناهندگی #مهاجرت_کانادا #مهاجرت_به_کانادا #پناهندگی_کانادا #ایرانیان_کانادا

A post shared by IC Mohajer (@icmohajer) on

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا