قرعه‌کشی مهاجرت

بریتیش کلمبیا برای ۵۲ متقاضی دارای پیشنهاد شغلی دعوتنامه صادر کرد

استان بریتیش کلمبیا روز ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ از ۵۲ کاندیدا که دارای پیشنهاد شغلی در بخش فن‌آوری بودند برای مهاجرت به کانادا دعوت‌نامه فرستاد.

بریتیش کلمبیا تا به حال در سال ۲۰۲۰، برای بیش از ۵۵۰۰ نامزد مهاجرت دعوتنامه صادر کرده است.

قرعه کشی Tech Pilot برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا British Columbia Provincial Nominee Program روز ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ انجام شد. استان بریتیش کلمبیا در این قرعه‌کشی برای نامزدهای دسته‌بندی‌های Express Entry و Skills Immigration دعوتنامه صادر کرد.

کاندیداهای منتخب که از زیر شاخه‌های نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین‌المللی بودند، نیاز به حداقل نمره استانی ۸۰ داشتند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در قرعه کشی ۱۱ آگوست، حداقل امتیاز روی ۸۰ باقی مانده، همانطور که در قرعه‌کشی Tech Pilot اواسط ماه جون امتیاز مورد نیاز ۸۰ بوده است.  

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا