Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت از ۳۴۵ داوطلب مهاجرت در قرعه‌کشی استان پرنس ادوارد

استان Prince Edward Island روز ۱۷ سپتامبر در قرعه‌کشی خود از ۳۴۵ داوطلب مهاجرت اقتصادی دعوت کرد تا برای برنامه نامزدی استانی اقدام کنند.

طی یک سال گذشته این استان ۱۵۸۳ دعوتنامه برای داوطلبان Express Entry و Labour Impact صادر کرده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

قرعه‌کشی دیگری در این استان در تاریخ ۲۰ آگوست انجام شد که در آن ۳۱۳ داوطلب دعوت شده بودند و آن زمان این تعداد برای استان یک رکورد بود. حالا قرعه‌کشی ۱۷ سپتامبر رکورد آن را هم شکسته است.

برنامه نامزدی استانی PEI PNP، مشخص نکرده که از چه تعداد داوطلب Express Entry برای اپلای دعوت کرده است.

۳۲ داوطلب کارآفرین نیز از طریق استریم Business Impact: Work Permit Stream دعوت شده‌اند. این ۳۲ داوطلب به حداقل امتیاز ۱۰۲ نیاز داشتند. این دعوتنامه‌ها در استریم Work Permit Stream، برای کارآفرینان خارجی است که مایل‌اند کسب‌وکاری در PEI راه بیاندازند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا