Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه آلبرتا برای دعوت از ۲۰۰ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۹ نوامبر ۲۰۲۱

استان آلبرتا در قرعه‌کشی تاریخ ۹ نوامبر، ۲۰۰ متقاضی اکسپرس اینتری را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد.

دراین قرعه‌کشی که نتایج آن پس از دو هفته منتشر شده، متقاضیانی دعوت شدند که در سیستم اکسپرس اینتری حداقل امتیاز ۳۴۳ داشتند.

از ژانویه ۲۰۲۱ که آلبرتا دورهای قرعه‌کشی و ارسال دعوتنامه را از سر گرفته است، تا به حال ۶۳۵۹ متقاضی اکسپرس اینتری را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرده است.

امسال این استان اجازه دارد که ۶۲۵۰ گواهی نامزدی استانی صادر کند.

از آنجا که تعداد افراد دعوت‌شده در سال جاری از تعداد افراد مجاز برای صدور گواهی نامزدی فراتر رفته است، این استان ممکن است ارسال دعوتنامه را در سال جاری به پایان ببرد.

 

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا