Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش کلمبیا برای دعوت از ۸۴ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۴ می ۲۰۲۱

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۴ می با انجام قرعه‌کشی BC PNP Tech Pilot از ۸۴ متقاضی مهاجرت برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد.

برنامه مهاجرتی (BC PNP) Tech Pilot دعوتنامه‌ها را برای متقاضیان در دسته‌بندی‌های Express Entry BC و Skills immigration صادر کرده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیان دعوت شده که از زیردسته‌های Skilled Worker و International Graduate بودند به حداقل امتیاز استانی ۸۰ نیاز داشتند.

این استان از ابتدای سال ۲۰۲۱ تاکنون از ۳۹۷۷ متقاضی مهاجرت دعوت کرده است.

متقاضیان دعوت‌شده، ۳۰ روز تقویمی فرصت دارند تا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

پذیرفته‌شدگان استانی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می‌کنند که به این ترتیب پذیرش آنها در قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال تضمین می‌شود.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا