Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرت

جاستین ترودو: دانشجویان بین‌المللی اجازه ورود به انتاریو را ندارند- پریا اسکوئی

جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا پس از جلسه‌ی دیروز خود با نخست‌وزیران دولت‌های استانی، اعلام کرد که دانشجویان بین‌المللی به طور موقت اجازه ورود به انتاریو را ندارند.

ترودو در کنفرانس مطبوعاتی گفت: «در حال حاضر انتاریو تنها استانی است که چنین درخواستی را مطرح کرده و ما خوشحال هستیم که با آنها همکاری نزدیکی داریم.»

پیشتر داگ فورد نخست‌وزیر انتاریو در یک کنفرانس مطبوعاتی، به خبرنگاران گفته بود که او از نخست‌وزیر خواستار اقدامات بیشتری برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا شده است. وی گفت که از دولت فدرال خواسته تا جلوی ورود دانشجویان بین‌المللی گرفته شود.

نه دولت‌های استانی و نه فدرال هنوز نگفته‌اند که این تغییر چه زمانی اعمال می‌شود و تا چه مدت ادامه خواهد داشت.

تصمیم‌گیری در مورد ورود به کانادا در صلاحیت دولت فدرال است و هر درخواستی از استان‌ها که بر سفرهای بین‌المللی تأثیر بگذارد، باید توسط دولت فدرال در اتاوا تأیید و اجرا شود.

دانشجویان بین‌المللی که به موسسات آموزشی مورد تائید دولت می‌روند در حال حاضر از محدودیت‌های سفر کانادا معاف هستند.

همانند سایر مسافران غیرضروری به کانادا، آنها باید از الزامات قرنطینه‌ی اجباری از جمله اقامت سه روزه در هتل و آزمایش‌های کرونا پیروی کنند.

درخواست فورد برای تعلیق سفر دانشجویان بین‌المللی به انتاریو همراه با چندین درخواست برای محدودیت بیشتر در مرزها بوده است. نخست‌وزیر انتاریو همچنین از ترودو خواسته تا مسافران مرزهای زمینی هم مانند مسافران هوایی، سه روز قرنطینه شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا