Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی انتاریو برای دعوت از ۱۰۲ متقاضی دو زبانه مهاجرت به کانادا – ۴ می ۲۰۲۱

استان انتاریو سومین قرعه‌کشی خود برای پذیرش متقاضیان دوزبانه (مسلط به انگلیسی و فرانسه) برای مهاجرت به کانادا را روز ۴ می ۲۰۲۱ برگزار کرد.

۱۰۲ متقاضی برنامه مهاجرتی Ontario’s Express Entry French-Speaking Skilled Worker یا FSSW که در این قرعه‌کشی موفق به دریافت Notification of Interest شدند در اکسپرس انتری پروفایل داشتند و حداقل امتیاز آنان در سیستم جامع رتبه‌بندی CRS بین ۴۵۸ تا ۴۶۷ بوده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

با در نظر گرفتن دو قرعه‌کشی مشابه دیگر که یکی در ۱۲ ژانویه و دیگری در ۳ مارچ انجام شده، انتاریو در مجموع از ابتدای امسال برای ۳۷۴ متقاضی FSSW گواهی Notification of Interest صادر کرده است.

برنامه Express Entry French-Speaking Skilled Worker یا FSSW، یک استریم مهاجرت استانی توسعه یافته و هماهنگ با اکسپرس انتری است. کسانی که در قرعه‌کشی ۴ می انتخاب شدند، پروفایل اکسپرس انتری خود را بین ۴ می سال گذشته تا ۴ می امسال ایجاد کرده بودند.

پذیرفته‌شدگان استانی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می‌کنند که به این ترتیب پذیرش آنها در قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال تضمین می‌شود.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا