Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت بریتیش کلمبیا از ۷۲ متقاضی حوزه فناوری اطلاعات برای مهاجرت

استان بریتیش کلمبیا روز ۶ اکتبر، برای ۷۲ متقاضی فعال در حوزه فناوری اطلاعات IT دعوتنامه صادر کرد تا برای شرکت در قرعه‌کشی و دریافت اقامت دائم کانادا، اقدام کنند.

این دعوتنامه‌ها برای متقاضیان زیرگروه Tech Pilot برای برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) صادر شده است.

دعوت شدگان از زیرگروه‌های «نیروی کار ماهر» و «فارغ‌التحصیل بین‌المللی» در هر دو شاخه «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» Express Entry BC (EEBC) و «مهاجرت از طریق مهارت» Skills Immigration هستند.

حداقل امتیاز مورد نیاز برگزیدگان این دوره برای هر دو زیرگروه ۸۰ بود که تغییری نسبت به گزینش‌های قبلی که در حوزه تکنولوژی انجام شده نداشته است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

گزینش « Tech Pilot» به طور هفتگی در استان بریتیش کلمبیا انجام می‌شود و طی آن متقاضیانی که در یکی از ۲۹ عنوان شغلی برگزیده جاب آفر دریافت کرده باشند، برای انتخاب استانی دعوت می‌شوند.

برنامه « Tech Pilot» از سال ۲۰۱۷ معرفی و برگزار می‌شود و هدف از اجرای آن تامین نیروی متخصص حوزه IT و رفع نیازهای فعلی بازار کار در بخش تکنولوژی استان بریتیش کلمبیا می‌باشد.

شرط مشارکت متقاضیان در گزینش « Tech Pilot»، ثبت نام در یکی از شاخه‌های گزینش استانی بریتیش کلمبیا و داشتن جاب آفر ۱۲ ماهه در یکی از مشاغل برگزیده انتخاب « Tech Pilot»، می‌باشد.

متقاضیان جهت درخواست برای زیرگروه‌های «نیروی کار ماهر» و «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا»، نخست باید پروفایل خود را در پرتال آنلاین «BC PNP» ایجاد کنند و سپس برای ثبت‌نام در سیستم مهاجرت از طریق مهارت Skills Immigration Registration System (SIRS) اقدام نمایند.

متقاضیان براساس ارزیابی که از آنها انجام می‌شود، امتیازی را دریافت می‌کنند. این امتیاز براساس سطح تحصیلات، تجربه کاری، مهارت در زبان انگلیسی و محل استخدام تعیین می‌شود.

متقاضیان اکسپرس انتری که در گزینش استانی بریتیش کلمبیا پذیرفته شوند، ۶۰۰ امتیاز اضافه علاوه بر امتیاز سیستم رتبه‌بندی Comprehensive Ranking System (CRS) دریافت می‌کنند.

دریافت این ۶۰۰ امتیاز اضافه، موفقیت متقاضیان برای دریافت دعوتنامه درخواست Invitation To Apply (ITA) در انتخاب اکسپرس انتری را تضمین می‌کند.

استان بریتیش کلمبیا هفته گذشته، در بزرگترین گزینش خود در سال ۲۰۲۰ تعداد ۴۵۰ دعوتنامه انتخاب استانی صادر کرد. این استان در ماه سپتامبر در مجموع هفت گزینش از طریق دسته‌های متعدد «PNP» و شاخه های گوناگون برگزار کرده که طی آن برای بیش از ۱٫۴۳۰ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر شده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا