Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه کبک برای دعوت از ۳۳ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱

کبک در قرعه‌کشی تاریخ ۱۱ نوامبر خود که نتایج آن با چند روز تاخیر اعلام شد، از ۳۳ متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای اقامت دائم PR درخواست دهند.

این اولین دور دعوت است که در این ماه تحت برنامه Quebec Regular Skilled Worker Program یا QSWP برگزار می‌شود.

متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده‌اند، باید فرم اظهار علاقه (EI) را در پلتفرم Arrima ثبت کرده باشند.

دعوت‌نامه‌ها برای متقاضیانی ارسال شده است که دارای یک پیشنهاد شغلی معتبر در خارج از منطقه Montréal Metropolitan هستند و کسانی که به عنوان دیپلمات، مقام کنسولی، نماینده سازمان ملل متحد، یا نماینده هر سازمان بین دولتی فعال در استان در کبک اقامت دارند.

آخرین قرعه‌کشی کبک، دوازدهمین قرعه‌کشی سال بود. امسال تا به حال ۳۲۵۶ نفر از طریق پلتفرم Arrima دعوتنامه دریافت کرده‌اند.

 

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا