Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه انتاریو برای دعوت از ۴۷۹ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۸ آگوست ۲۰۲۱

انتاریو دو هفته پس از راه‌اندازی سیستم جذب برای دو برنامه‌ی مهاجرت استانی، اولین دور دعوت از متقاضیان استریم‌های Masters Graduate و PhD Graduate را برگزار کرد.

برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو Ontario Immigrant Nominee Program یا OINP تعداد ۴۷۹ فارغ‌التحصیل بین‌المللی را در تاریخ ۱۸ آگوست دعوت کرد تا برای نامزدی استانی اپلای کنند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

انتاریو ۴۰۲ نفر را برای اپلای از طریق استریم Masters Graduate دعوت کرد. متقاضیان دعوت‌شده به حداقل امتیاز ۳۹ برای دریافت دعوتنامه نیاز داشتند.

برای استریم PhD Graduate، انتاریو ۷۷ متقاضی را با امتیاز ۱۷ و بالاتر دعوت کرد.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا