Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه اکسپرس اینتری برای دعوت از ۴۶۳ نامزد استانی با حداقل ۷۵۱ امتیاز – ۱۸ آگوست ۲۰۲۱

کانادا در جدیدترین قرعه‌کشی اکسپرس اینتری خود در تاریخ ۱۸ آگوست، ۴۶۳ نامزد استانی را برای ثبت درخواست اقامت دائم دعوت کرد.

برای دریافت دعوتنامه، متقاضیان به حداقل امتیاز ۷۵۱ و نامزدی از یکی از برنامه‌های نامزدی استانی مرتبط با اکسپرس اینتری نیاز داشتند. هر کسی که نامزدی استانی دریافت می‌کند به طور اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز می‌گیرند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در قرعه‌کشی قبلی PNP، اداره‌ی مهاجرت داوطلبان را با حداقل امتیاز ۷۶۰ دعوت کرد.

متقاضیان با حداقل امتیاز تنها در صورتی دعوت شده‌اند که پروفایل خود را قبل از ۱۳ اپریل ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

تا به حال در سال ۲۰۲۱، اداره‌ی مهاجرت به خاطر شرایط پاندمی، فقط متقاضیان استریم‌های اکسپرس اینتری و Canadian Experience Class را دعوت کرده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا