Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش کلمبیا برای دعوت از ۵۱ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۰ آگوست ۲۰۲۱

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۰ آگوست، ۵۱ متقاضی مهاجرت را که در مشاغل کلیدی تکنولوژی کار می‌کنند برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد. 

این دعتنامه‌های جدید از طریق برنامه مهاجرت استانی BC PNP Tech صادر شده است که بخشی از برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا British Columbia Provincial Nominee Program یا BC PNP است.

افرادی که در قرعه‌کشی‌های فناوری بریتیش کلمبیا دعوت می‌شوند باید شرایط یکی از دسته‌بندی‌های Skills immigration یا اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا را داشته باشند

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

این دسته‌بندی‌ها از طریق سیستم ثبت‌نام مهاجرت Skills and Immigration Registration System یا SIRS مدیریت می‌شود.

متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده‌اند از زیردسته‌های Skilled Worker و International Graduate هستند و به حداقل امتیاز استانی ۸۰ نیاز دارند.

متقاضیان دعوت‌شده ۳۰ روز تقویمی فرصت دارند تا برای نامزدی استانی درخواست کنند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا