Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه ساسکاچوان برای دعوت از ۴۵۲ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۵ آگوست ۲۰۲۱

ساسکاچوان در قرعه‌کشی ۵ آگوست خود از ۴۵۲ متقاضی مهاجرت برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد.

دعوتنامه‌ها برای داوطلبانی صادر شد که واجد شرایط نامزدی در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان Saskatchewan Immigrant Nominee Program یا SINP بودند، بویژه برای دسته‌بندی International Skilled Worker

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

از میان افراد دعوت‌شده، ۱۷۱ نفر واجد شرایط زیردسته‌ی اکسپرس اینتری هستند. ۲۸۱ نفر نیز از طریق زیردسته‌ی Occupations In-Demand دعوت شده‌اند.

فارغ از استریم مربوطه، متقاضیان دعوت شده به حداقل ۷۳ امتیاز Expression of Interest یا EOI نیاز داشتند تا دعوتنامه بگیرند. 

علاوه بر این برای اثبات مدارک تحصیل خارجی خود و مطابقت با استاندارد کانادا به سنجش اعتبار آموزشی Educational Credential Assessments نیاز دارند. ضمنا باید در یکی از ۶۵ شغل مورد نیاز که در وب‌سایت دولت منتشر شده، تجربه‌ی کار داشته باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا