Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه کبک برای دعوت از ۶۹ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۷ جون ۲۰۲۱

استان کبک در یک قرعه‌کشی که در تاریخ ۱۷ جون برگزار شده و خبر آن با یک هفته تاخیر انتشار یافته، ۶۹ نفر را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد. 

متقاضیانی که در پرتال ثبت نام Arrima، فرم Expression of Interest پر کرده‌اند از طریق برنامه‌ی Regular Skilled Worker Program یا RSWP دعوت شده‌اند. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

EOI نوعی درخواست است که به وزارت مهاجرت کبک اطلاع می‌دهد یک متقاضی می‌خواهد برای دریافت Quebec Selection Certificate ثبت‌نام کند. وقتی متقاضی CSQ بگیرد، می‌تواند برای اقامت دائم درخواست دهد.

کسانی که در این قرعه‌کشی دعوت شدند، پیشنهاد شغلی معتبر داشته‌اند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا