Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه منیتوبا برای دعوت از ۴۰۴ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۷ می ۲۰۲۱

استان منیتوبا در قرعه‌کشی ۲۷ ماه می خود که گزارش آن را با چند روز تاخیر منتشر کرد، از ۴۰۴ متقاضی اکسپرس انتری دعوت به‌عمل آورد. برنامه‌ی مهاجرتی Manitoba Provincial Nominee Program یا MPNP آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری را دعوت کرده است که واجد شرایط استریم Skilled Workers Overseas بوده‌اند.

متقاضیان دعوت‌شده به حداقل ۶۰۱ امتیاز EOI برای دریافت دعوتنامه نیاز داشتند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیان دعوت‌شده اکنون می‌توانند برای نامزدی استانی در منیتوبا درخواست خود را ثبت کنند.

از آنجایی که همه‌ی آنها پروفایل اکسپرس انتری دارند، نامزدی از برنامه‌ی مهاجرتی Provincial Nominee Program یا PNP به طور اتوماتیک به آنها ۶۰۰ امتیاز CRS اضافه می‌کند؛ بیش از امتیازی که برای ثبت درخواست اقامت دائم نیاز دارند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا