قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای دعوت از ۵۰۰ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۶ می ۲۰۲۱

کانادا در تاریخ ۲۶ می، از ۵۰۰ متقاضی اکسپرس انتری برای ثبت درخواست اقامت دائم دعوت به عمل آورد.

داوطلبان Express Entry برای دعوت‌شدن در این قرعه‌کشی، نیاز داشتند تا در یکی از برنامه‌های مهاجرتی استانی کاندید شده باشند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

حداقل امتیاز مورد نیاز برای این قرعه‌کشی ۷۱۳ بود زیرا این افراد به طور اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز از طریق نامزدی استانی می‌گیرند.

نسبت به قرعه‌کشی پیشین PNP، کانادا ۵۵ متقاضی کمتری را دعوت کرده است. حداقل امتیاز مورد نیاز هم ۹۳ امتیاز کاهش یافته است.

متقاضیانی که حداقل امتیاز را داشتند تنها در صورتی دعوت شده‌اند که پروفایل Express Entry خود را تا قبل از ۶ اپریل ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا