Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

پذیرش ۳۷۴ نفر در قرعه‌کشی اکسپرس انتری استانی – ۲۰ ژانویه ۲۰۲۰

کانادا روز ۲۰ ژانویه با انجام سومین قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای متقاضیان استانی، برای ۳۷۴ نفر آنها دعوتنامه صادر کرد.

دعوتنامه‌های اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا Immigration, Refugees and Citizenship Canada یا IRCC برای متقاضیانی صادر شده که حداقل ۷۴۱ امتیاز داشتند.

این قرعه‌کشی برای متقاضیان استانی بود که توسط برنامه‌های مهاجرت یکی از استان‌ها انتخاب شده بودند و به این ترتیب ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده بودند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیانی که دعوت شده‌اند اکنون می‌توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا PR اقدام کنند.

سیستم اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۰، با وجود پاندمی کرونا، سال رکوردشکنی را پشت سر گذاشت. کانادا در این سال در مجموع ۱۰۸ هزار دعوتنامه صادر کرد.

از آغاز سال ۲۰۲۱ هم تاکنون دو قرعه‌کشی اکسپرس انتری در ۶ و ۷ ژانویه انجام شده است.

نخستین قرعه‌کشی سال جدید در ۶ ژانویه برای ۲۵۰ داوطلب استانی که امتیاز آنها حداقل ۸۱۳ بوده دعوتنامه صادر کرد.

پذیرش ۲۵۰ داوطلب استانی در نخستین قرعه‌کشی فدرال اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱ – ۶ ژانویه

یک روز بعد کانادا در ۷ ژانویه، دومین قرعه‌کشی اکسپرس انتری خود را در سال ۲۰۲۱ برگزار کرد. در این قرعه‌کشی برای ۴۷۵۰ داوطلب مهاجرت با تجربه کانادائی Canadian Experience Class دعوتنامه صادر شد. حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوتنامه در این قرعه‌کشی ۴۶۱ بود.

کانادا در قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای ۴۷۵۰ نفر دعوتنامه صادر کرد – ۷ ژانویه ۲۰۲۱

Express Entry روش اصلی پذیرش کانادا برای نیروهای کار ماهری است که می‌خواهند اقامت دائم این کشور را به‌دست آورند.

طبق برنامه سطوح مهاجرت ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳، کانادا قصد دارد به طور متوسط از ۱۱۰ هزار مهاجر در سال، تحت استریم Express Entry استقبال کند.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا IRCC برای مدیریت درخواست‌های نیروی کار ماهر در این سه برنامه از Express Entry استفاده می‌کند:

  • Federal Skilled Worker Program
  • Federal Skilled Trades Program
  • Canadian Experience Class

 

یک نمونه فرضی از کسانی که در قرعه‌کشی اکسپرس انتری ۲۰ ژانویه دعوت شدند

الکس ۳۲ سال دارد، اهل روسیه و مجرد است. او لیسانس پرستاری دارد و نمره آیلتس او در تمام مهارت‌های زبانی معادل CLB 7 می‌باشد. الکس در روسیه پنج سال به عنوان پرستار بخش روانپزشکی سابقه کار دارد. او اخیرا یک جاب آفر تمام وقت نامحدود از طرف یک بیمارستان در ونکوور دریافت کرده است. به این ترتیب او از طریق مسیر مهاجرتی Express Entry British Columbia یا همان EEBC و استریم Health Care Professional انتخاب شد. پیش از پذیرش استانی، امتیاز الکس ۳۲۰ بود که با این پذیرش ۶۰۰ امتیاز دیگر هم دریافت و داشتن ۹۲۰ امتیاز پذیرش او را در قرعه‌کشی اکسپرس انتری تضمین کرد.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا