Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

کانادا در قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای ۴۷۵۰ نفر دعوتنامه صادر کرد – ۷ ژانویه ۲۰۲۱

کانادا در روز ۷ ژانویه، دومین قرعه‌کشی اکسپرس انتری خود را برای سال ۲۰۲۱ برگزار کرد. در این قرعه‌کشی برای ۴۷۵۰ داوطلب مهاجرت با تجربه کانادائی Canadian Experience Class دعوتنامه صادر شده است.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوتنامه در این قرعه‌کشی ۴۶۱ بود. نتایج این قرعه‌کشی با یک روز تاخیر در ۸ ژانویه منتشر شد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در قرعه‌کشی ۷ ژانویه قانون تساوی امتیاز اجرا شد. در قانون تساوی امتیاز، داوطلبانی که امتیاز برابر دارند، بر اساس تاریخ و زمان ایجاد پروفایل انتخاب می‌شوند.

با این قرعه‌کشی تعداد دعوتنامه‌های صادره در سال ۲۰۲۱ تاکنون به ۵ هزار مورد رسیده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا