Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

۵۰۰۰ پذیرش جدید اکسپرس انتری؛ آمار امسال از ۱۰۰ هزار گذشت

جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری روز نهم دسامبر در کانادا انجام شد که ۵۰۰۰ نفر با حداقل امتیاز مورد نیاز ۴۶۹ امتیاز پذیرفته شدند.

به این ترتیب کانادا از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار دعوتنامه برای متقاضیان دریافت اقامت دائم و مهاجرت به کانادا صادر کرده است.

به گفته خانم پریا اسکوئی، مشاور رسمی مهاجرت، کانادا از ماه اکتبر ۲۵ امتیاز هم برای مهارت متقاضیان در زبان فرانسه در نظر گرفته که باعث پذیرش بیشتر متقاضیان فرانسوی زبان در این قرعه‌کشی شده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

به این ترتیب مهارت در دو زبان انگلیسی و فرانسه ۵۰ امتیاز برای داوطلبان دارد.

اکسپرس انتری یک سیستم کانادا برای مهاجرت به این کشور است که متقاضیان را در سه گروه نیروی کار ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و دارندگان تجربه‌ی کانادایی را از سراسر جهان بر اساس امتیازات و معیارهای مشخصی جذب می‌کند.

با انجام این مرحله از قرعه‌کشی اکسپرس انتری، آمار کسانی که از ابتدای امسال دعوتنامه برای دریافت اقامت دائم کانادا گرفته‌اند به ۱۰۲٫۳۵۰ نفر رسید.

اخیرا اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اعلام کرد که ۲۵ امتیاز برای مهارت زبان فرانسه در نظر می‌گیرد و به این ترتیب متقاضیانی که به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه مسلط باشند ۵۰ امتیاز دریافت می‌کنند.

برنامه سه ساله کانادا برای مهاجرت که ماه پیش اعلام شد، ۴۰۰ هزار نفر را برای سه سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ هدف قرار می‌دهد که به گفته خانم پریا اسکوئی مشاور رسمی مهاجرت به کانادا بسیاری از آنان از طریق گروه‌های تحت پوشش اکسپرس انتری پذیرش می‌شوند.

اکسپرس انتری یک سیستم برای جذب مهاجران تازه به کاناداست که آنها را در سه دسته‌ی نیروی کار ماهر فدرال  Federal Skilled Worker Program، مشاغل دارای مهارت  Federal Skilled Trades Program و  دارندگان تجربه‌ی کانادایی Canadian Experience Class جذب می‌کند.

متقاضیان بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه‌بندی Comprehensive Ranking System یا CRS می‌گیرند رتبه‌بندی می‌شوند.

 

دو نمونه فرضی از کسانی که در قرعه‌کشی اخیر پذیرش شده‌اند

عبدالکریم ۲۹ ساله و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد می‌باشد. او که چهار سال سابقه کار به عنوان حسابدار دارد، موفق شد تا در آزمون آیلتس، در هر چهار مهارت زبانی نمره ۸ بگیرد. با وجود اینکه او سابقه تحصیل یا کار در کانادا ندارد و نتوانسته از امتیاز پذیرش PNP استفاده کند، ولی با داشتن ۴۷۸ امتیاز در سیستم  Comprehensive Ranking System یا CRS توانسته از کانادا برای اقامت دائم پذیرش بگیرد.

Elazar و Sarah زوج متاهل و هر دو ۳۵ ساله هستند. آنها فارغ‌التحصیل کارشناسی و برای مدت ۵ سال با هم به عنوان دولوپر نرم افزار همکار بوده‌اند. سطح زبان انگلیسی هر دوی آنها در سطح متوسط می‌باشد. متقاضی اصلی principal applicant آنها برای مهاجرت سارا بود. امتیاز اولیه سارا ۳۰۴  بود، ولی وقتی توسط برنامه PNP استان انتاریو پذیرش گرفت، امتیاز او به ۹۰۴ رسید. بدین ترتیب او در قرعه‌کشی ۹ دسامبر موفق شد تا برای دریافت اقامت دائم کانادا پذیرش بگیرد.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا