Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت از ۲۵۶ نفر در آخرین قرعه‌کشی استانی در بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا در قرعه‌کشی روز ۸ دسامبر ۲۰۲۰ خود، از ۲۵۶ داوطلب مهاجرت برای ثبت درخواست نامزدی استانی به منظور دریافت اقامت دائم کانادا دعوت کرد.

این دعوتنامه‌ها برای داوطلبان دسته‌بندی‌های Skilled Workers و International Graduates و از طریق استریم‌های Skills Immigration و Express Entry BC صادر شده است.

حداقل نمره مورد نیاز در قرعه‌کشی ۸ دسامبر بین ۷۷ و ۹۷ برای پنج دسته EEBC و SI بود.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده‌اند از تاریخ دعوت، حداکثر ۳۰ روز برای ارائه درخواست کامل از طریق سیستم ثبت نام آنلاین BC PNP وقت دارند.

این دعوتنامه‌ها تأیید متقاضیان برای نامزدی را تضمین نمی‌کند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا