Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

پرنس ادوارد بزرگترین قرعه‌کشی استانی خود را در آگوست برگزار کرد

پرنس ادوارد ایلند Prince Edward Island – PEI تعداد ۳۰۵ دعوتنامه برای داوطلبان مهاجرت از طریق  Express Entry, Labour Impact و Business Impact صادر کرده است.

جزیره پرنس ادوارد جزئیات دو قرعه‌کشی PNP در ماه آگوست را منتشر کرده که یکی از آنها بزرگترین قرعه‌کشی این طرح تا به حال است.

طرح نامزدی استانی جزیره پرنس ادوارد یا به اختصار PEI PNP، بعد از صدور فقط هشت دعوتنامه برای داوطلبان Express Entry و Labour Impact در تاریخ ۱۱ آگوست، این بار در تاریخ ۲۰ آگوست، تعداد ۳۰۵ دعوتنامه برای داوطلبان تمام شاخه‌ها ارسال کرده‌ است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

از این ۳۰۵ دعوتنامه، ۲۸ دعوتنامه برای داوطلبان Business Impact و ۲۷۷ دعوتنامه باقیمانده برای داوطلبان Express Entry و Labour Impact صادر شده است. PEI PNP تعداد دقیق دعوتنامه‌ها برای این دو دسته‌بندی را اعلام نکرده است.

PEI PNP تصریح کرد که افرادی که در ماه آگوست برایشان دعوتنامه ارسال شده، در این استان زندگی و کار می‌کنند. در این قرعه‌کشی از کاندیداهائی دعوت شد که پروفایل Expression of Interest خود را قبل از جون ۲۰۲۰ پر کرده بودند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا