قرعه‌کشی مهاجرت

بریتیش کلمبیا برای ۷۲ نفر در حوزه فناوری اطلاعات دعوتنامه صادر کرد

بریتیش کلمبیا روز ۲۵ آگوست در یک قرعه کشی استانی از ۷۲ کاندیدای مهاجرت در حوزه فناوری اطلاعات برای مهاجرت به کانادا دعوت کرد.

دعوت شدگان کسانی هستند که جاب آفر در یکی از ۲۹ رشته شغلی استان بریتیش کلمبیا دارند.

دعوت نامه‌های درخواست نامزدی استانی از طریق «برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا» BC PNP برای نیروی کار خارجی در حوزه فناوری اطلاعات و دانشجویان اینترنشنال صادر شده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

 هدف از این برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا که از سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شده، کمک به حوزه فناوری استان برای تامین نیروی کار فناوری اطلاعات و رفع نیازهای فعلی بازار کار در ۲۹ شغل تعیین‌شده است.

دعوت‌شدگان روز ۲۵ آگوست نیروی متخصص و فارغ‌التحصیلان اینترنشنال در هر دو گروه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و مهاجرت از طریق مهارت و تخصص بوده‌اند.

حداقل امتیاز موردنیاز برای پذیرفته شدن متقاضیان در هر دو گروه ۸۰ بود که در مقایسه با انتخاب قبلی که در یازدهم آگوست برگزار شد تغییری نکرده بود.

متقاضیانی که می‌خواهند برای برنامه فناوری اطلاعات واجد شرایط باشند، باید در یکی از استریم‌های مهاجرتی استانی ثبت نام کرده باشند و یک پیشنهاد شغلی داشته باشند که دستکم برای دوازده ماه در یکی از مشاغل تعیین شده «برنامه فناوری» اعتبار داشته باشد.

متقاضیان برای اینکه برای «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» و «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا»، اقدام کنند ابتدا باید از طریق درگاه آنلاین «برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا»، برای خود پروفایل ایجاد کرده و سپس در سیستم مهاجرت از طریق مهارت (SIRS) ثبت نام کنند.

استان بریتیش کلمبیا تاکنون در ماه آگوست، چهار قرعه‌کشی را در رده‌ها و استریم‌های مختلف PNP برگزار کرده و در مجموع در این مدت از ۸۶۳ متقاضی دعوت به عمل آمده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا