Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوتنامه برای ۵۵۷ متقاضی در قرعه‌کشی امروز اکسپرس انتری فدرال

یک مرحله دیگر قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال صبح امروز (۲۲ جولای ۲۰۲۰) انجام شد که طی آن برای ۵۵۷ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه ITA ارسال شد.

کانادا تا امروز در سال ۲۰۲۰ برای ۵۴٫۳۵۷ متقاضی مهاجرت به این کشور دعوتنامه صادر کرده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

کسانی امروز در قرعه‌کشی فدرال شرکت داده شدند که کاندیدای برنامه‌های استانی Provincial Nominee Program (PNP) بوده‌اند. به همین دلیل هم کمترین امتیاز آنها امروز ۶۸۷ بوده است. این کمترین امتیاز PNP در سال ۲۰۲۰ تاکنون بوده است.

کاندیداهای استانی ۶۰۰ امتیاز اضافه دریافت می‌کنند. به عبارت دیگر معنای قرعه‌کشی امروز این است که دعوت‌شدگان اگر جزو برنامه‌های استانی نبودند، فقط ۸۷ امتیاز داشتند.

این نهمین قرعه‌کشی PNP فدرال از ماه مارچ امسال، که دولت کانادا مرزهای خود را به دلیل پاندمی کرونا بست،‌ می‌باشد.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا