Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش کلمبیا برای دعوت از ۱۰۲ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۴ ژانویه ۲۰۲۲

بریتیش کلمبیا با برگزاری نخستین قرعه‌کشی استانی خود در سال ۲۰۲۲، در تاریخ ۴ ژانویه ۱۰۲ نیروی کار بخش فناوری را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد.

دعوتنامه‌ها از طریق برنامه مهاجرتی BC PNP Tech که یکی از استریم‌های British Columbia Provincial Nominee Program یا BC PNP است، صادر شده است.

استریم BC PNP یک مسیر مهاجرت اقتصادی است که توسط استان بریتیش کلمبیا برای جذب نیروی کار خارجی باتجربه و با تقاضای بالا استفاده می‌شود. این برنامه به افرادی که زندگی و کار در بریتیش کلمبیا را انتخاب می‌کنند مسیری برای دریافت اقامت دائم می‌دهد.

داوطلبانی که از طریق قرعه‌کشی فناوری BC دعوت می‌شوند باید شرایط یکی از زیردسته‌های مهاجرتی اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا و Skills immigration را داشته باشند.

داوطلبانی که در این قرعه‌کشی دعوتنامه دریافت کرده‌اند از زیر دسته‌های Skilled Worker و International  Graduate بودند و حداقل امتیاز ۸۰ داشتند.

متقاضیان دعوت‌شده اکنون ۳۰ روز فرصت دارند تا برای نامزدی درخواست دهند.

 

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا