Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه آلبرتا برای دعوت از ۲۴۸ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۶ اکتبر ۲۰۲۱

نتایج قرعه‌کشی ۲۶ اکتبر آلبرتا با بیش از دو هفته تاخیر منتشر شد.

این استان در این قرعه‌کشی ۲۴۸ متقاضی اکسپرس اینتری را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد. متقاضیان حداقل امتیاز ۳۰۰ در سیستم اکسپرس اینتری داشتند.

این قرعه‌کشی، ششمین قرعه‌کشی پیاپی بود که حداقل امتیاز ۳۰۰ داشت که کمترین امتیاز مورد نیاز برای واجد شرایط بودن سیستم اکسپرس اینتری آلبرتا است.

آلبرتا از ژانویه‌ی ۲۰۲۱ تعداد ۶۱۵۸ دعوتنامه صادر کرده است. این استان امسال اجازه دارد که ۶۲۵۰ گواهی نامزدی استانی صادر کند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا