Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش کلمبیا برای دعوت از ۴۰۰ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱

استان بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۲ اکتبر از بیش از ۴۰۰ متقاضی مهاجرت از طریق قرعه‌کشی‌های Provincial Nominee Program یا PNP دعوت کرد.

متقاضیان استریم‌های Skills Immigration یا SI و Express Entry BC EEBC در این قرعه‌کشی دعوتنامه گرفتند.

دعوتنامه‌ها برای کسانی صادر شد که از زیردسته‌های Skilled Worker، International Graduate و Entry Level and Semi-Skilled بودند.

حداقل امتیاز برای این قرعه‌کشی بین ۶۹ و ۹۱ بود. در مجموع ۳۰۸ نفر دعوتنامه گرفتند.

در قرعه‌کشی دوم، متقاضیانی انتخاب شدند که دارای مشاغل با کد NOC 0621 و NOC 0631 بودند. ۱۰۱ نفر با حداقل امتیاز ۱۰۴ در این قرعه‌کشی دعوت شدند.

برای اولین بار از آگوست، بریتیش کلمبیا چند دعوتنامه هم برای متقاضیان Entrepreneur Immigration یا EI صادر کرد. ۱۰ دعوتنامه برای زیردسته EI-base و ۵ دعوتنامه هم برای دسته‌ی EI-regional pilot.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا