Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه انتاریو برای دعوت از ۳۲۶ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۵ آگوست ۲۰۲۱

انتاریو در تاریخ ۲۵ آگوست دومین قرعه‌کشی استریم Masters Graduate را برگزار کرد.

متقاضیان دعوت شده برای دریافت دعوتنامه به حداقل امتیاز ۳۷ نیاز داشتند که کمی نسبت به قرعه‌کشی قبلی کاهش داشته است. متقاضیان دعوت‌شده اکنون ۱۴ روز فرصت دارند تا هزینه‌ی ۱۵۰۰ دلاری ثبت درخواست را بپردازند.

برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو Ontario Immigrant Nominee Program یا OINP، سیستم پذیرش EOI برای متقاضیان Masters Graduate را اوایل این ماه راه‌اندازی کرد.

دانشجویان بین‌المللی که با مدرک کارشناسی ارشد از یکی از مراکز آموزشی واجد شرایط انتاریو فارغ‌التحصیل شده‌اند اکنون می‌توانند برای مهاجرت از طریق این برنامه‌ی نامزدی استانی، ثبت‌نام کنند.

در این قرعه‌کشی ۳۲۶ فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد دعوت شدند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا