Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه آلبرتا برای دعوت از ۱۸۱ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱۴ جولای

جزئیات قرعه‌کشی ۱۴ جولای برنامه مهاجرت استانی آلبرتا با یک هفته تاخیر در ۲۱ جولای منتشر شد.

برنامه مهاجرت استانی Alberta Immigrant Nominee Program یا AINP در این قرعه‌کشی تعداد ۱۸۱ متقاضی اکسپرس اینتری با حداقل امتیاز ۳۰۱ را دعوت کرد. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در مقایسه با قرعه‌کشی قبلی آلبرتا در جون، در این قرعه‌کشی متقاضیان بیشتری دعوت شدند و حداقل امتیاز لازم برای دریافت دعوتنامه، کمتر بود.

این متقاضیان اکنون می‌توانند برای نامزدی استانی از طریق استریم اکسپرس اینتری آلبرتا درخواست کنند.

آلبرتا از زمان از سرگیری قرعه‌کشی‌های نامزدی استانی، ۲۶۱۳ متقاضی اکسپرس اینتری را دعوت کرده است. این استان برای سال ۲۰۲۱، اجازه دارد ۶۲۵۰ گواهی نامزدی صادر کند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا