Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه ساسکاچوان برای دعوت از ۲۹۵ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۸ جولای ۲۰۲۱

استان ساسکاچوان قرعه‌کشی جدیدی را در تاریخ ۸ جولای برگزار کرد و از ۲۹۵ متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای نامزدی استانی درخواست خود را ارائه کنند.

دعوت‌نامه‌ها برای متقاضیانی صادر شده که واجد شرایط نامزدی از برنامه‌ی استانی ساسکاچوان هستند به خصوص از دسته‌بندی International Skilled Worker. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

۹۹ نفر از افراد دعوت شده، واجد شرایط زیردسته‌ی اکسپرس اینتری SINP و ۱۹۶ نفر واجد شرایط زیردسته‌ی Occupations In-Demand هستند.

فارغ از استریم مربوطه، متقاضیان دعوت‌شده به حداقل امتیاز ۸۰ برای دعوت‌شدن نیاز داشتند. همچنین برای اثبات تحصیلات خارجی خود به ارزیابی اعتبارنامه آموزشی نیاز دارند. آنها می‌بایستی در یکی از ۶۲ شغل مورد نیاز که در وب‌سایت دولت آمده، تجربه‌ی کار داشته باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا