Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتقرعه‌کشی مهاجرت

دعوت از ۶۲۷ متقاضی مهاجرت با حداقل امتیاز ۷۶۰ در قرعه‌کشی اکسپرس اینتری فدرال – ۷ جولای ۲۰۲۱

کانادا در قرعه‌کشی اکسپرس اینتری فدرال که در تاریخ ۷ جولای ۲۰۲۱ برگزار شد، ۶۲۷ متقاضی را برای ثبت درخواست اقامت دائم PR دعوت کرد.

این دور قرعه‌کشی فقط برای متقاضیانی بوده که نامزدی از یک برنامه‌ی مهاجرت استانی داشتند. این متقاضیان به حداقل امتیاز ۷۶۰ نیاز داشتند. دارندگان نامزدی استانی، اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز می‌گیرند. داوطلبانی که حداقل امتیاز را داشتند تنها در صورتی دعوت شده‌اند که پروفایل اکسپرس اینتری خود را قبل از تاریخ ۱۴ جون ۲۰۲۱ ثبت کرده بودند.
نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در طول پاندمی کرونا، اداره مهاجرت کانادا فقط قرعه‌کشی‌های ویژه PNP و Class Experience Class یا CEC را برگزار کرده است. این به این دلیل است که این متقاضیان در کانادا زندگی می‌کنند و با محدودیت‌های سفر، مواجه نیستند.

در قرعه‌کشی‌های اخیر ویژه PNP، اداره‌ی مهاجرت IRCC تعداد زیادی از متقاضیان را دعوت کرده است. برای اولین بار، IRCC بیش از هزار متقاضی PNP را در ۲۳ جون دعوت کرد. پیش از آن نیز اداره مهاجرت ۹۴۰ متقاضی را دعوت کرده بود.

این قرعه‌کشی‌های بزرگ می‌تواند بخشی از استراتژی تحقق اهداف مهاجرتی کانادا برای سال ۲۰۲۱ باشد. دولت فدرال متعهد شده است که طی سه سال از ۴۰۱ هزار مهاجر جدید به کانادا استقبال کند. حدود یک چهارم مهاجران جدید از طریق سیستم اکسپرس اینتری تامین می‌شود. کانادا امسال تاکنون از ۸۹ هزار و ۳۴۲ متقاضی اکسپرس اینتری دعوت کرده است تا برای اقامت دائم، درخواست خود را ثبت کنند.

 

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا