قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه آلبرتا برای دعوت از ۱۸۴ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۲ جون ۲۰۲۱

استان آلبرتا در ۲۲ جون یک قرعه‌کشی جدید برگزار کرد و ۱۸۴ متقاضی اکسپرس انتری را برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد.

برنامه مهاجرت استانی آلبرتا Alberta Immigrant Nominee Program یا AINP افراد واجد شرایط استریم اکسپرس انتری آلبرتا را دعوت کرده است. متقاضیان برای دعوت‌شدن، به داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری و حداقل امتیاز ۳۰۰ نیاز داشتند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

آلبرتا از ژانویه‌ی ۲۰۲۱ بعد از یک توقف موقت، دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری را از سر گرفته و تاکنون ۲۲۸۴ متقاضی را دعوت کرده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا