Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای دعوت از ۹۴۰ متقاضی استانی مهاجرت به کانادا – ۹ جون ۲۰۲۱

کانادا یک قرعه‌کشی جدید اکسپرس انتری استانی PNP در تاریخ ۹ جون برگزار کرد و ۹۴۰ متقاضی اقامت دائم را دعوت کرد.

تمام متقاضیان دعوت شده قبلا از سیستم نامزدی استانی Provincial Nominee Program، پذیرش گرفته‌اند. به همین دلیل حداقل امتیاز لازم برای دعوت شدن در این قرعه‌کشی، ۷۱۱ بود، زیرا داوطلبان PNP به طور اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز می‌گیرند. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیانی که حداقل امتیاز لازم را داشتند در صورتی دعوت شده‌اند که پروفایل Express Entry خود را قبل از ۱۶ فوریه ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

در قرعه‌کشی استانی PNP قبلی، کانادا ۵۰۰ متقاضی را با حداقل امتیاز ۷۱۳ دعوت کرده بود. این دوره، تعداد دعوت‌شدگان تقریبا دو برابر شد و حداقل امتیاز، دو امتیاز کاهش یافت.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا