Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه انتاریو برای دعوت از ۹۸۶ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۱ جون ۲۰۲۱

استان انتاریو در تاریخ ۱ جون از ۹۸۶ متقاضی اکسپرس انتری با حداقل ۳۰۰ امتیاز برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت به عمل آورد.

برنامه‌ی مهاجرت استانی انتاریو Ontario Immigrant Nominee Program یا OINP متقاضیانی را دعوت کرده است که برای نامزدی از طریق استریم Ontario Express Entry Skilled Trades واجد شرایط بودند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

امتیاز متقاضیان در سیستم Comprehensive Ranking System یا CRS بین ۳۰۰ و ۳۷۹ بود. متقاضیان دعوت‌شده پروفایل خود را بین اول جون ۲۰۲۰ و اول جون ۲۰۲۱ ثبت کرده‌اند.

OINP با تمامی متقاضیان دعوت‌شده تماس می‌گیرد. متقاضیان دعوت‌شده اکنون ۴۵ روز تقویمی فرصت دارند تا درخواست خود را برای نامزدی استانی ثبت کنند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا