Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش کلمبیا برای دعوت از ۳۷۰ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۵ می ۲۰۲۱

استان بریتیش کلمبیا در قرعه‌کشی ۲۵ می خود از ۳۷۰ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوت به عمل آورد.

این استان از ماه فوریه هر بار دو قرعه‌کشی مجزا برگزار می‌کند. یکی قرعه‌کشی عمومی و دیگری قرعه‌کشی برای مدیران کسب‌وکارهای خرده و عمده‌فروشی و رستوران‌ها و خدمات غذایی. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیان استریم‌های Skills Immigration و Express Entry BC در برنامه‌ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا، دعوتنامه را از طریق قرعه‌کشی عمومی دریافت کرده‌اند.

دعوتنامه‌ها برای زیردسته‌های Skilled Worker، International Graduate و Entry Level and Semi-Skilled صادر شده است. حداقل امتیاز برای این قرعه‌کشی بین ۷۶ تا ۹۴ بود. در مجموع ۳۲۳ داوطلب دعوت شدند.

در قرعه‌کشی مشاغل NOC 0621 و NOC 0631، تعداد ۴۷ نفر با حداقل امتیاز ۱۱۱ دعوت شدند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا