Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه اکسپرس انتری برای دعوت از ۳۸۱ متقاضی استانی مهاجرت به کانادا – ۲۸ اپریل ۲۰۲۱

کانادا در تاریخ ۲۸ اپریل از ۳۸۱ متقاضی Express Entry برای ثبت درخواست اقامت دائم دعوت کرد.

همه متقاضیان دعوت شده در این قرعه‌کشی پیشتر از برنامه نامزدی استانی (PNP) نامزدی دریافت کرده بودند. به همین دلیل است که حداقل امتیاز این قرعه‌کشی ۷۱۷ بوده است زیرا داوطلبان PNP به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز می‌گیرند. این کمترین امتیاز لازم برای قرعه‌کشی‌های PNP بوده که امسال برگزار شده است. بدون نامزدی استانی، کمترین امتیاز لازم به ۱۱۷ امتیاز می‌رسد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیانی که حداقل امتیاز ۷۱۷ داشتند تنها در صورتی دعوت شده‌اند که پروفایل Express Entry خود را قبل از ۱۶ مارچ ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا