Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی تازه بریتیش‌کلمبیا برای دعوت از ۹۰ متقاضی مهاجرت به کانادا – ۲۰ اپریل ۲۰۲۱

استان بریتیش‌کلمبیا روز ۲۰ اپریل ۲۰۲۱ یک قرعه‌کشی جدید برگزار کرد که در آن برای ۹۰ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر شد.

پذیرفته‌شدگان در این قرعه‌کشی، متقاضیانی از گروه‌های Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا Express Entry BC یا EEBC و مهاجرت نیروهای ماهر Skills Immigration یا SI بودند.

تعدادی از پذیرفته‌شگان هم از گروه Entrepreneur Immigration بودند که دعوتنامه دریافت کردند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

حداقل امتیاز در این پذیرش ۸۰ بوده که متقاضیان استانی چون ۶۰۰ امتیاز اضافی هم دریافت می‌کنند،‌ پذیرش آنها در اکسپرس انتری فدرال تضمینی است.

کسانی که دعوتنامه دریافت کرده‌اند، ۳۰ روز تقویمی فرصت دارند تا اقدام کنند.

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا EEBC برای آن دسته از متقاضیان است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند.

دسته Skills Immigration یا SI هم برای نیروهای کار ماهر و نیمه ماهری است که بریتیش کلمبیا به شغل آنها نیاز دارد.

استان بریتیش کلمبیا از ابتدای سال جاری در قرعه‌کشی‌های خود در مجموع برای ۳۵۳۱ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر کرده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا