Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

بریتیش کلمبیا برای ۸۰ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر کرد – ۶ اپریل ۲۰۲۱

استان بریتیش کلمبیا جدیدترین قرعه‌کشی Tech Draw خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در تاریخ ۶ اپریل ۲۰۲۱ برگزار کرد.

در این قرعه‌کشی برای ۸۰ متقاضی دعوتنامه صادر شد.

متقاضیان این دوره قرعه‌کشی British Columbia Provincial Nominee Program یا BC PNP از دو طبقه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا Express Entry BC و مهاجرت نیروهای متخصص Skills immigration هستند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

برگزیدگان که به دو گروه دانشجویان بین‌المللی International Graduate و نیروی ماهر کار Skilled Worker تعلق دارند، دست‌کم ۸۰ امتیاز داشته‌اند. آنها با این انتخاب ۶۰۰ امتیاز اضافی هم می‌گیرند که گزینش آنها در اکسپرس انتری فدرال تضمین می‌شود.

انتخاب‌شدگان ۳۰ روز تقویمی فرصت دارند تا برای مراحل بعدی اقدام کنند.

بریتیش کلمبیا تاکنون در سال ۲۰۲۱ تعداد ۱۹ قرعه‌کشی استانی برگزار کرده که در آن برای تقریبا ۳۰۰۰ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر شده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا