Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

آلبرتا برای ۲۰۰ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرد – ۲ مارچ ۲۰۲۱

۲۰۰ داوطلب مهاجرت به کانادا در برنامه استانی آلبرتا یک مرحله به دریافت اقامت دائم PR نزدیک‌تر شدند.

اگرچه قرعه‌کشی استانی در آلبرتا Alberta Immigrant Nominee Program یا AINP روز ۲ مارچ انجام شده بود، ولی اطلاعات آن با تاخیر در ۱۷ مارچ اعلام شد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

متقاضیانی که در این قرعه‌کشی دعوت شدند می‌بایستی در سیستم جامع رتبه‌بندی Comprehensive Ranking System  یا CRS دستکم دارای ۳۰۱ امتیاز می‌بودند.

کسانی که در این قرعه‌کشی دعوتنامه NOI دریافت کرده‌اند حالا ۶۰۰ امتیاز اضافی هم برای قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال دارند که انتخاب آنها را تضمین می‌کند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا