Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت از ۹۵ داوطلب در نخستین قرعه‌کشی کبک در سال جدید – ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱

استان کبک در جدیدترین قرعه‌کشی که نخستین بار در سال ۲۰۲۱ است، ۹۵ داوطلب مهاجرت را دعوت کرد. دعوتنامه‌ها برای داوطلبانی صادر شده که Expression of Interest یا EOI در پرتال ثبت‌نام آنلاین کبک یعنی Arrima دارند.

این قرعه‌کشی در تاریخ ۲۶ ژانویه برگزار شد ولی خبر آن ۲۹ ژانویه اعلام شد.

در این قرعه‌کشی دو گروه از داوطلبان دعوت شدند. داوطلبان دسته اول می‌بایست جاب آفر معتبر داشته باشند و دسته دوم شامل کسانی است که به عنوان دیپلمات، افسر کنسولی، نماینده سازمان ملل یا هر سازمان بین دولتی با فعالیت در کبک بودند.

برای مهاجرت به کبک تحت برنامه Regular Skilled Worker Program  (RSWP)، داوطلبان ابتدا باید EOI را از طریق Arrima ارائه دهند. 

سپس وزارت مهاجرت، بانک پروفایل‌ها را بررسی می‌کند و برای کسانی که بر اساس نیازهای بازار کار در کبک دارای معیارهای خاص هستند دعوتنامه صادر می‌کند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا