Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

بریتیش کلمبیا ۵۸ داوطلب را برای درخواست نامزدی استانی دعوت کرد

بریتیش کلمبیا ۵۸ داوطلب مهاجرت را که دارای جاب آفر در بخش فناوری هستند دعوت کرد تا برای نامزدی استانی به منظور دریافت اقامت دائم PR اقدام کنند.

قرعه‌کشی Tech Pilot برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)  که در تاریخ ۲۹ دسامبر برگزار شد، داوطلبان را از گروه‌های Express Entry BC و Skills immigration انتخاب کرده است. داوطلبان به حداقل امتیاز ۸۰ نیاز داشتند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

برای واجد شرایط بودن در این برنامه مهاجرتی، داوطلبان باید یک پیشنهاد شغلی معتبر حداقل ۱۲ ماهه، در یکی از ۲۹ شغل واجد شرایط Tech Pilot داشته باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا