Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت از ۵۷۶ داوطلب مهاجرت در قرعه‌کشی جدید ساسکاچوان

ساسکاچوان قرعه‌کشی جدید خود را در تاریخ ۱۷ دسامبر برگزار کرد و در این قرعه‌کشی از ۵۷۶ داوطلب مهاجرت برای ثبت درخواست در استریم‌های Express Entry و Occupations In-Demand دعوت شد.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان یا به اختصار SINP داوطلبان را از دسته International Skilled Worker و از زیردسته‌های Express Entry و Occupations In-Demand دعوت کرده است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در این قرعه‌کشی در مجموع ۵۷۶ دعوتنامه برای داوطلبانی صادر شده که تجربه کار در مشاغل منتخب داشتند. در مجموع ۱۹۰ نفر از طریق Express Entry و ۳۸۶ نفر از داوطلبان Occupations In-Demand دعوت شده‌اند.

برای دعوت شدن در این قرعه‌کشی، داوطلبان هر دو زیردسته باید پروفایل ثبت شده EOI داشته باشند.

فارغ از دسته‌بندی، داوطلبان دعوت شده باید حداقل ۷۱ امتیاز EOI داشته باشند.

ساسکاچوان از داوطلبانی دعوت کرد که در یکی از ۸۹ شغل منتخب سابقه کار داشتند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا