Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی جدید نامزدی استانی در بریتیش کلمبیا برگزار شد

بریتیش کلمبیا در قرعه‌کشی جدید PNP خود که اول دسامبر برگزار شد، از نیروهای کار بخش فناوری و کارآفرینان برای ثبت درخواست نامزدی استانی به منظور دریافت اقامت دائم کانادا دعوت کرد.

تعدادی از داوطلبان از طریق استریم‌های Express Entry BC و Skills Immigration دعوت شده‌اند. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

تعداد دعوتنامه‌های صادر شده در این استریم‌ها مشخص نشده است.

داوطلبان دعوت شده برای دریافت نامزدی به جاب آفر در یکی از مشاغل واجد شرایط در بخش تکنولوژی نیاز دارند. حداقل امتیاز لازم برای داوطلبان موفق، ۸۰ بود.

برنامه مهاجرتی BC PNP، تعداد ۱۱ دعوتنامه هم از طریق استریم Entrepreneur Immigration صادر کرده است. حداقل امتیاز برای این داوطلبان در این قرعه‌کشی ۱۲۱ بود.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا