Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

دعوت ساسکاچوان از ۵۳۴ داوطلب برای نامزدی استانی

در قرعه‌کشی جدید برنامه مهاجرتی PNP در ساسکاچوان، این استان از ۵۳۴ متقاضی مهاجرت برای ثبت درخواست نامزدی استانی دعوت کرد. 

این قرعه کشی سوم نوامبر برگزار شد و از داوطلبان دسته International Skilled Worker در دو زیرگروه Express Entry و Occupations In-Demand دعوت شد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

برای دعوت شدن در این قرعه‌کشی، داوطلبان هر دو زیرگروه باید پروفایل EOI یا Expression of Interest را ارائه می‌کردند و هر دو دسته باید حداقل امتیاز ۶۸ داشته باشند. 

از این مرحله به بعد، الزامات هر گروه متفاوت است.

۲۷۲ نفر از دعوت شدگان مربوط به Express Entry و ۲۶۲ نفر مربوط به Occupations In-Demand بوده‌اند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا