Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

قرعه‌کشی اکسپرس انتری برای ۴۵۰۰ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرد

قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال کانادا روز ۱۴ اکتبر انجام شد و طی آن ۴۵۰۰ دعوتنامه برای داوطلبان اکسپرس انتری با حداقل نمره ۴۷۱ صادر شد.

نمره لازم برای این قرعه‌کشی درست مثل قرعه‌کشی قبلی  Express Entry بود که ۳۰ سپتامبر برگزار شد.

اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) از تاریخ ۲ سپتامبر هر دو هفته قرعه‌کشی انجام داده و از ماه فوریه قرعه‌کشی با این تعداد دعوتنامه نداشته است.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

داوطلبانی با بیشترین امتیاز در یک دور قرعه‌کشی Express Entry، دعوتنامه برای اپلای دریافت می‌کنند. در قرعه‌کشی امروز کانادا از ۴۵۰۰ داوطلب با بیشترین امتیاز دعوت کرده است.

در صورت تساوی بین داوطلبان، IRCC قانون شکست تساوی را اعمال می‌کند. در نتیجه برای این قرعه‌کشی، داوطلبانی که نمره CRS آنها ۴۷۱ یا بیشتر بوده برای دریافت دعوتنامه باید مشخصات Express Entry خود را قبل از ۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ارسال کرده باشند.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا