Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
قرعه‌کشی مهاجرت

صدور دعوتنامه برای ۴۳۰ متقاضی در بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا در قرعه‌کشی استانی خود در روز اول سپتامبر از ۴۳۰ متقاضی مهاجرت در گروه‌های Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration (SI) برای نامزدی استانی دعوت کرد.

سیستم اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا یکی از مسیرهای مهاجرت استانی در کاناداست که در هماهنگی با سیستم اکسپرس انتری فدرال می‌باشد. 

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

سیستم اکسپرس انتری برای مهاجرت به کانادا شامل سه گروه کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه‌ی کانادایی می‌باشد.

نامزدها در سیستم اکسپرس انتری فدرال، بر اساس امتیازی که براساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی، سن، تحصیلات و سابقه کار در سیستم جامع رتبه‌بندی دارند دسته‌بندی می‌شوند.

در هر مرحله از قرعه‌کشی برای نامزدهائی که بالاترین امتیاز را داشته باشند، دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم یا همان ITA صادر می شود. 

داشتن جاب آفر برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری الزامی نیست. 

به گفته خانم پریا اسکوئی مشاور رسمی امور مهاجرت به کانادا، متقاضیانی که از طرف استان‌ها دعوتنامه دریافت می‌کنند، ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت می کنند. این مساله باعث می‌شود که پذیرش آنها در قرعه‌کشی اکسپرس انتری فدرال قطعی باشد.

در قرعه‌کشی استانی بریتیش کلمبیا در اول سپتامبر، حداقل امتیاز افراد پذیرفته‌شده به شرح زیر بوده است:‌

  • SI – Skilled Worker: 94
  • SI – International Graduate: 98
  • SI – Entry Level and Semi-Skilled: 76
  • EEBC – Skilled Worker: 94
  • EEBC – International Graduate: 98

افراد برای اینکه بتوانند دعوتنامه از طریق دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دریافت کنند، لازم است ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال پرفایل ایجاد کرده باشند. آنها همچنین باید در پورتال Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنند. 

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا