Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبار مهاجرتبرنامه های مهاجرتی

کانادا برنامه مهاجرت والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها PGP را باز کرد و ارسال دعوتنامه‌ها تا ۲۳ اکتبر ادامه دارد

ارسال دعوتنامه برای متقاضیان برنامه مهاجرت کانادا برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها Parents and Grandparents یا PGP از روز گذشته (سه‌شنبه ۱۰ اکتبر)‌ آغاز شده و تا ۲۳ اکتبر ادامه دارد.

در این دو هفته برای بیش از ۲۴ هزار متقاضی که از سال ۲۰۲۰ ثبت‌نام کرده‌اند و تاکنون پذیرش نشده‌اند دعوتنامه فرستاده می‌شود.

هدف اداره مهاجرت کانادا IRCC پذیرش نهایی ۱۵ هزار متقاضی است.

اداره مهاجرت به کسانی که در سال ۲۰۲۰ فرم علاقمندی به اسپانسری را ثبت کرده‌اند، اما در سال ۲۰۲۱ و یا ۲۰۲۲ دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، توصیه می‌کند که حتما ایمیل خود را چک کنند و پوشه اسپم را هم از قلم نیندازند.

افرادی که دعوتنامه Invitation to Apply یا ITA را دریافت می‌کنند، ۶۰ روز فرصت دارند تا مدارک خود را تکمیل کنند.

اسپانسرها باید واجد معیارهای اداره مهاجرت از جمله سن، محل اقامت و توانایی مالی باشند.

آنها همچنین ملزم به حمایت مالی از فرد تحت حمایت به مدت ۲۰ سال از تاریخ تایید اقامت دائم PR هستند.

برای کسانی که امسال انتخاب نشوند، همچنان سوپر ویزای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها یک گزینه است که امکان اقامت طولانی مدت در کانادا را تا پنج سال با تمدید احتمالی فراهم می‌کند.

دارندگان سوپر ویزا می‌توانند حداکثر به مدت ۵ سال در کانادا بمانند و این امکان را هم دارند که بدون خروج از کانادا اقامت خود را برای مدت ۲ سال تمدید کنند. همچنین به شرط اعتبار گذرنامه، سوپر ویزا اجازه چندین ورود و خروج  را طی ۱۰ سال می‌دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا