قرعه‌کشی مهاجرت

کبک بزرگترین قرعه‌کشی مهاجرتی سال ۲۰۲۰ خود را برگزار کرد

کبک با برگزاری بزرگترین قرعه‌کشی سال ۲۰۲۰ خود در ۲۴ سپتامبر، برای ۳۶۵ داوطلب اقامت دائم دعوتنامه صادر کرد. 

این دعوتنامه‌ها برای کسانی فرستاده شده که از طریق پورتال Arrima تمایل به مهاجرت خود را اعلام کرده‌اند. این پورتال درخواست‌ها برای برنامه مهاجرتی Regular Skilled Worker را مدیریت می‌کند.

نامزدهای دعوت شده توسط وزارت مهاجرت Immigration, Francization, and Integration (MIFI) برای دریافت دعوتنامه، نیاز به پیشنهاد معتبر استخدام در استان داشتند.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

در میان دعوت‌شدگان افرادی بودند که به عنوان دیپلمات، افسر کنسولی، نماینده سازمان ملل متحد یا هر سازمان بین دولتی دیگری که در کبک فعالیت می‌کند، مشغول به فعالیت بودند. 

این قرعه‌کشی همچنین شامل افرادی بوده که کارمندان هر کدام از این نهادهای رسمی بودند، زیرا این مشاغل تحت بخش ۲۶ آیین نامه مهاجرت کبک قرار می‌گیرند.

تعدادی از داوطلبان Arrima که در این قرعه‌کشی دعوتنامه دریافت کرده‌اند، معیارهای دریافت آن را نداشتند، اما چون از نظر وزیر می‌توانند در رونق کبک سهیم باشند،‌ مشمول این قرعه‌کشی شده‌اند. این نخستین بار است که MIFI از نامزدهای تحت این گروه دعوت می‌کند.

این استان مشخص نکرده که چه تعداد دعوتنامه برای داوطلبان هر یک از این دسته‌ها صادر شده است.

دولت فدرال کانادا و همچنین دولتهای استانی‌ کانادا بصورت دوره‌ای از اشخاصی که امتیاز بالایی دارند یا سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز دارند، دعوتنامه برای تکمیل پرونده صادر و ارسال می‌کنند.

آیا می‌خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا دارید؟ آیا می‌خواهید ویزای توریستی برای کانادا بگیرید؟ ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم.

مهاجرت به کانادا راه‌های گوناگونی دارد که متناسب با موقعیت فردی اشخاص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان نمونه مسیرهای مهاجرت برای کسانی که صاحب بیزینس و کسب و کار هستند با مسیرهای افرادی که صاحب تخصص و مشاغل حرفه‌ای هستند تفاوت دارد.

نخستین گام را برای مهاجرت به کانادا همین امروز بردارید، شاید فردا دیر باشد

نخستین گام در این زمینه این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از شما داشته باشیم. متناسب با این اطلاعات کارشناس بخش مربوطه در مجموعه ما با شما تماس خواهد گرفت و راهنمائی‌های لازم ارائه خواهد شد.

اطمینان داشته باشید در مسیر مهاجرت و تا رسیدن به قله موفقیت در کانادا ما در کنار شما هستیم.

برای برداشتن نخستین گام برای مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =

دکمه بازگشت به بالا